Bez obav o budoucnost
 

Dům je radost


Při rozhodování o koupi domu klienty vždy zajímá, jaké další náklady bude provoz domu představovat. Všichni známe okřídlené rčení, že dům je starost. My říkáme, že je hlavně radost, ale je v pořádku tyto témata diskutovat.  V dnešní rozjitřené době se pak přidávají i otázky na téma jaké pasivní vlastnosti dům má a samozřejmě také, co může klient očekávat v budoucnu v případě cen energií. Projekt Dolce Vita Mladá Boleslav nabízí domy, které jsou v energetické kategorii B a současně, jak již bylo zmíněno, ke každému domu dodáváme zdarma tepelné čerpadlo s chlazení. To vytváří podmínky pro dlouhodobě stabilní náklady spojené s energiemi a doufáme že to přinese i více klidu do vašeho rozhodování.
 

FVE ready!


Solární panely již nejsou luxusem ale naopak standardní součástí chytré hospodaření s energiemi. Jestliže hovoříme o udržitelných nákladech na bydlení pak instalace FVE je 1 z nejsilnějších prvků jak zlepšit energetickou bilanci. Naše domy jsou plně připraveny na instalaci FVE o výkonu až 7,2 kwh, která je umístěna na JV straně střechy domu, v provedení full black panely a k dispozici je i prostor pro bateriové uložiště.
 

Nabíjení elektromobilů vyřešeno


Elektromobilita je budoucnost. Možná si na tento fakt budeme ještě chvilku zvykat a možná to nebude úplně hned, ale časem se bude jednat o běžnou součást našich životů. Již dnes mnozí klienti preferují elektrická auta, a proto i naše domy jsou připraveny na montáž wallboxu o výkonu až 22 kilowatthodin. Nabízíme i možnost její pořídit v rámci klientských změn od našeho partnera za výhodnou cenu. Současně jsou domy připraveny i na instalaci chytré elektroinstalace a venkovních žaluzií. Vše vám rádi zařídíme v rámci klientských změn ať máte o starost méně.
 

Vodou neplýtváme


Dům si většinou pořizujeme kvůli zahradě a možnosti trávit volný čas na čerstvém vzduchu a přitom v soukromí. Zahrada je pro mnohé z nás i koníčkem a zároveň vyžaduje určitou péči. Jedna z věcí, bez které se při údržbě zahrady neobejdeme je samozřejmě voda. Proto již ve standardní výbavě domu je i zařízení na akumulaci dešťových vod. Není přece nic samozřejmějšího než vracet do přírody vodu, kterou nám sama poskytuje. O úspoře nákladů se není třeba zmiňovat.
 

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929