O PROJEKTU
 

Domy jsou zařízeny ve vysokém standardu, který splní požadavky i náročných zákazníků. Standard zahrnuje kvalitní okna, podlahové vytápění, vinylové podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách, kvalitní interiérové dveře, přípravu na FVE, wallbox, bazén a další. Domy jsou obloženy kvalitním modřínovým dřevem.

Domy jsou zařízeny ve vysokém standardu, který zahrnuje úspornou formu vytápění, kvalitní okna, italské interiérové bezfalcové dveře. Na přání je možná realizace venkovního bazénu a vířivé vany, pro majitele elektromobilů dobíjecí stanici, lze taktéž zřídit fotovoltaickou elektrárnu umístěnou na střeše domu. Rádi pomůžeme s vyřízením dotací v rámci programu Zelená úsporám. Zahájení výstavby ve 2Q/2023. Zajistíme Vám výhodné financování prostřednictvím partnera Gepard Finance.

Lokalita

Lokalitu jsme vybírali pečlivě kvůli své poloze. Poskytuje vše, co potřebujete pro Vaše komfortní bydlení. Nachází se ve vilové části, v blízkosti parku Sahara, obchodu, školky a zároveň je pomyslnou vstupní bránou do kouzelných zákoutí Českého středohoří a Českého ráje.  
Dopravní dostupnost je více než snadná, za 5 minut v centru Mladé Boleslavi, za 30 minut v Praze na Černém Mostě.

Lokalita

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929