O PROJEKTU
 

Představte si klidné místo pro život. Místo s dostatkem zeleně, které vybízí k procházkám a aktivitám v blízkém okolí. Jakmile zatoužíte po soukromí a odpočinku, máte k dispozici prostornou zahradu či terasu s výhledy na centrum města. Nečekejte na ,,až", začněte žít svůj sen o bydlení již nyní. Originální projekt Dolce Vita Mladá Boleslav Vás okouzlí architektonickým řešením, harmonií a lokalitou. V projektu naleznete dvanáct řadových domů s dispozicí 5+kk o různé výměře a malý bytový dům s jedenácti jednotkami. 

Domy jsou zařízeny ve vysokém standardu, který zahrnuje úspornou formu vytápění, kvalitní hliníková okna, italské interiérové bezfalcové dveře, inteligentní ovládání vytápění. Na přání je možná realizace venkovního bazénu a vířivé vany, pro majitele elektromobilů dobíjecí stanici, lze taktéž zřídit fotovoltaickou elektrárnu umístěnou na střeše domu. Rádi pomůžeme s vyřízením dotací v rámci programu Zelená úsporám. Zahájení výstavby ve 2Q/2022. Zajistíme Vám výhodné financování prostřednictvím partnera Gepard Finance.

Lokalita

Lokalitu jsme vybírali pečlivě kvůli své poloze. Poskytuje vše, co potřebujete pro Vaše komfortní bydlení. Nachází se ve vilové části, v blízkosti parku Sahara, obchodu, školky a zároveň je pomyslnou vstupní bránou do kouzelných zákoutí Českého středohoří a Českého ráje.  
Dopravní dostupnost je více než snadná, za 5 minut v centru Mladé Boleslavi, za 30 minut v Praze na Černém Mostě.

Lokalita

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283


KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929