VÝHOD PRO VÁS
 

Moderní domy jsou navrženy pro komfortní  a současně udržitelné bydlení v budoucnosti.  Nízká energetická náročnost a současně vysoký standard vybavení naplní představy i náročných zákazníků. Standard zahrnuje kvalitní okna, podlahové vytápění, vinylové podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách, kvalitní interiérové dveře, přípravu na FVE, wallbox, bazén a další. Domy jsou obloženy kvalitním modřínovým dřevem.

Domy jsou navrženy ve tvaru plachetnice, protože každý z nás potřebuje vzduch a prostor, je to důležité pro život. Tvoříme pro Vás bydlení , aby dávalo smysl a cítili jste se DOMA. Originalita projektu přináší praktické využití. Obývací prostor nabízí dokonalý kontakt s Vaší zahradou díky velkým proskleným plochám. Ložnice a pokoje jsou navrženy s ideální výměrou a uspořádáním. Soukromí si můžete užívat na terase v prvním patře nebo na zahradě, která je určena k veškerým aktivitám, grilování nebo koupání v bazénu, záleží pouze na Vaší náladě.

Kvalita je pro nás standard, proto je součástí vybavení tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, kvalitní okna, podlahy, italské dveře Pivato, fasádní obklad z modřínu a nejen to. V sekci detail naleznete kompletní seznam vybavení. Myslíme na budoucnost, proto standard zahrnuje přípravu na fotovoltaickou elektrárnu a bateriové úložiště, wallbox ap. V sekci udržitelný provoz získáte více informací.

Vaše požadavky na klientské změny dokážeme elegantně a s lehkostí vyřešit s partnerem Probydlení.

Lokalita

Chrást nebo jak říkají místní Sahara je fajn místo pro život nejen pro zájemce z Mladé Boleslavi a okolí. Svůj domov zde pohodlně najdou i Ti co aktuálně žijí v Praze a rádi by si dopřáli komfortní bydlení v moderním rodinném domě se zahradou a přitom bez velkých nároků na údržbu.  Pár minut Vás dělí od centra města, do Prahy na Černý most je cesta méně než 30 minut. To zvládnete i elektromobilem bez nutnosti dobíjet.  A pak už je jen na Vás, zda šlápnete do pedálů nebo nazujete tenisky a vyrazíte třeba na místní dominantu Chlum.

Lokalita

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929