7 VÝHOD PRO VÁS
 

Domy jsou zařízeny ve vysokém standardu, který splní požadavky i náročných zákazníků. Standard zahrnuje kvalitní hliníková okna, podlahové vytápění, vinylové podlahy, značkové zařizovací předměty v koupelnách, kvalitní interiérové dveře, inteligentní ovládání vytápění, přípravu na FVE, wallbox, bazén a další. Domy jsou obloženy kvalitním modřínovým dřevem.

Domy jsou zařízeny ve vysokém standardu, který zahrnuje úspornou formu vytápění, kvalitní hliníková okna, italské interiérové bezfalcové dveře, inteligentní ovládání vytápění. Na přání je možná realizace venkovního bazénu a vířivé vany, pro majitele elektromobilů dobíjecí stanici, lze taktéž zřídit fotovoltaickou elektrárnu umístěnou na střeše domu. Rádi pomůžeme s vyřízením dotací v rámci programu Zelená úsporám. Zahájení výstavby ve 2Q/2022. Zajistíme Vám výhodné financování prostřednictvím partnera Gepard Finance.

Lokalita

Lokalitu jsme vybírali pečlivě kvůli své poloze. Poskytuje vše, co potřebujete pro Vaše komfortní bydlení. Nachází se ve vilové části, v blízkosti parku Sahara, obchodu, školky a zároveň je pomyslnou vstupní bránou do kouzelných zákoutí Českého středohoří a Českého ráje.  
Dopravní dostupnost je více než snadná, za 5 minut v centru Mladé Boleslavi, za 30 minut v Praze na Černém Mostě.

Lokalita

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929