Benefitypro Vás
 

Dolce Vita Mladá Boleslav, ojedinělý koncept řadových domů a bytového domu. Domy jsou navrženy ve tvaru plachetnice, protože každý z nás potřebuje vzduch a prostor, je to důležité pro život. Tvoříme pro Vás bydlení , aby dávalo smysl a cítili jste se DOMA.
Originalita projektu přináší praktické využití. Obývací prostor nabízí dokonalý kontakt s Vaší zahradou díky velkým proskleným plochám. Ložnice a pokoje jsou navrženy s ideální výměrou a uspořádáním.
Soukromí si můžete užívat na terase v prvním patře nebo na zahradě, která je určena k veškerým aktivitám, grilování nebo koupání v bazénu, záleží pouze na Vaší náladě.

Kvalita je pro nás standard, proto je součástí vybavení tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, kvalitní okna, podlahy, italské dveře Pivato, fasádní obklad z modřínu a nejen to. V sekci detail naleznete kompletní seznam vybavení.
Myslíme na budoucnost, proto standard zahrnuje přípravu na fotovoltaickou elektrárnu a bateriové úložiště, wallbox ap. V sekci udržitelný provoz získáte více informací.

Vaše požadavky na klientské změny dokážeme elegantně a s lehkostí vyřešit s partnerem Probydlení,

Lokalita
Mladá Boleslav – Chrást je místo pro Život. Vilová zástavba v okolí podtrhuje dokonalé bydlení pro rodiny s dětmi. Pár minut Vás dělí od centra města, do Prahy na Černý most je cesta méně než 30 minut.
Procházka, jízda na kole, výšlap na místní dominantu Chlum, vše je tak blízko.


Výhody pro Vás (benefity projektu):

Lokalita
Architektonická koncepce a získané ocenění za projekt roku 2022 ve Středočeském kraji
Komorní projekt
Kvalitní provedení
Více soukromí
Klientské změny podle představ
Silné zázemí investora i zhotovitele
Zkušenosti s realizací obdobných projektů
Osobní přístup není jen fráze

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929