Benefitypro Vás
 

1. Lokalita

projekt je umístěn v mladoboleslavksé části Chrást, ale místní neřeknou jinak než Sahara.  Na dohled je údolí Jizery, vrch Chlum a nedaleko Český ráj. Možností kam vyrazit k vodě, na kolo nebo si zaběhat jsou desítky. V Mladé Boleslavi jsou školy, školky, zdravotnická zařízení i veškerá infrastruktura. Praha je jen 25 min po dálnici, na kterou najedete pár minut od domu. Lokalita vyhoví jak zájemcům z okolí, tak pražákům hledající moderní bydlení v okolí hlavního města
 

2. Soukromá terasa a prostorná zahrada

řadové domy se vyznačují skvělým poměrem mezi užitnou hodnotou a cenou. Nicméně klienti mají často obavy zda budou mít v domě dostatek soukromí.  Proto jsme naše domy navrhli zcela jinak a výsledkem je unikátní prostorná terasa v druhém patře. Nabízí především soukromí, ale i stín když slunce pálí moc a hlavně výhled na zahradu. Na terasu můžete umístit vířivku od našeho partnera USSpa. Zahrada je dostatečně prostorná i pro umístění bazénu do velikosti 5x3m, případně nabízí dostatek místa pro zahradní posezení s grilem.
 

3. Dispoziční řešení

Dispozice 5+kk je ideální zejména rodiny s dětmi, kterým nabízí komfort vlastních pokojů  a samostatné koupelny. Rodiče mají k dispozici ložnici a také svojí koupelnu. Z ložnice je pak přímý vstup na již zmíněnou terasu. Ranní kávu si tak vychutnáte na čerstvém vzduchu a klidně v pyžamu, protože jste v prostoru, kterrý je jen Váš.  Centrem domu je pak velký obytný prostor spojený s kuchyní a přímo propojený francouzskými dveřmi na zahradu.
 

4. Financování

víme, že poslední měsíce jsou velmi turbulentní, došlo k výrazným změnám na finančním trhu a dotýká se to nás všech. Snažíme se přesto klientům vytvořit ty nejlepší podmínky. Proto nabízíme fixaci prodejní ceny po celou dobu a smluvní vztah je bez inflační doložky. Při podpisu smlouvy hradíte jen zálohu 15% a
zbytek až po předání domu. K dispozici je hypotéční financovíání od Gepard finace. Financující bankou je Česká spořitelna.
 

5. Klientské změny

můj dům, můj hrad. Přesně tak, naprosto chápeme, že každý klient má specifické požadavky a proto jsme připraveni realizovat Vaše představy a změny v projektu. Máme rádi ve věcech pořádek a tak veškeré klientské změny zajišťují profesionálové od našeho partnera, společnosti Probydlení. Budete v těch nejlepších rukách a Vaší jedinou starostí bude barva sedačky nebo koberce, případně masažní sprchový kout, který Vás právě zaujal.

6. Chytré technologie

Moderní technologie jsou všude kolem nás a často možná zbytečně, ale když jde o bydlení, tak jsou to jen samé výhody pro Vás. Moderní tepelné čerpadlo s chlazením máte v ceně domu a to znamená především udržitelné energetické náklady. Navíc střecha je připravena na montáž FVE, vice v sekci o energiích zde. Elektromobilita je fenomén dneška a současně i volba pro budoucnost. Proto je dům připraven na instalaci wallboxu, který zároveň můžete výhodně pořídit od našeho partnera. Součástí standardní výbavy je chytrá elektroinstalace a akumulace dešťové vody.

7. Silné zazemí investora

Posledním, ale určitě neméně důležitým benefitem je skutečnost, že projekt realizuje zkušený a silný developer. V neklidných vodách současnosti je Dolce Vita Development pevným přístavcem, kde najdete především lidský přístup a solidní jednání. Se všemi klienty máme těsné osobní vztahy, protože nám záleží na Vašich pocitech a chápeme, že někdy ani smlouvy a slova nestačí. Naše reference najdete na www.dvde.cz. Generálním dodavatelem stavby je společnost Kasten, zkušený partner se zkušenostmi z desítek projektů.

Developer
DOLCE VITA SAHARA, s.r.o.
sídlo: č.p. 412, 512 46 Harrachov
IČO 13987283
®ad-squad-com // All Right Reserved
KONTAKT
sledujte
nás online
volejte
723 767 929